KONST / Litografier / Färglitografi 13778036
nr 1377 8036
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 241/320, oramat löst blad. Motivet: 40x55 cm, yttermått: 56x70 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:19:44
7/2 09:49:03
600 kr
8/2 17:53:13
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien